• P.tesi – C.tesi: 8:30 – 18:30
 • 0 282 692 55 59
 • Kalorifer Tesisatı

  Kalorifer tesisatı özellikle kış aylarında yaşam alanlarımızdaki uygun sıcaklığın sağlanabilmesi için son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir sistemdir.

  Kandemir Mühendislik bireysel ve merkezi sistemler için kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğiyle müşterinin isteklerini gözeterek çözümler sunmaktadır. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

  Bireysel Isıtma (Kat Kaloriferi): Isıtma sistemleri arasında kullanımı oldukça yaygındır. Önemli avantajı kendi başına bağımsızlığı ve kullanıcıya istediği konforu sağlamasıdır.

  Mobil Sistem: Mobil ısıtma sistemlerinde tek kolon hattı çekilerek radyatörlere kollektörden doğrudan dağıtım yapıldığı için klasik radyatörlü ısıtma sistemlerinde görülen 3-4 ayrı kolon borusu kullanımı, montaj ve çalışma problemleri oluşmaz. Ayrıca yaşam alanlarında gereksiz plastik boru görüntüleri oluşmaz.

  Merkezi Isıtma: Blok halinde yapılmış bir binadaki en uygun ısınma ihtiyacı, merkezi sistem ile karşılanır. Binadaki kazan dairesinde hazırlanan sıcak su binadaki her daireye ayrı ayrı gönderilir. Bilinçli kullanıldığında hem yatırım hem de işletme açısından merkezi ısıtma sistemi oldukça avantajlıdır